V minulém týdnu redakce vyhlásila soutěž pro čerstvé prvňáčky Namaluj svůj první školní den. Zúčastnilo se jí celkem jedenáct malých výtvarníků, kteří každý po svém ztvárnili své první pocity z pobytu ve škole.

Všechny obrázky jsou neuvěřitelně krásné, posuďte sami na této straně a na straně 8. Ale vítěz může být jen jeden. Jednohlasně jsme se v redakci shodli na tom, že vítězkou soutěže je Terezka Dušková 
z 1. B Základní školy Komenského v Nymburce, která namalovala velmi pozitivní obrázek s rozesmátými dětmi, za kterými je barevná duha. 
Z obrázku je jasně vidět, že se Terezce ve škole moc líbilo 
a dokázala to nejlépe ze všech vyjádřit.

Na malou autorku a její rodinu čeká cena v podobě rodinné vstupenky do akvaparku Aquapalace v Čestlicích. Autoři dalších tří nejzajímavějších obrázků obdrží od redakce drobné dárky. Jsou to Dan Eduard Farník z 1. B ZŠ Komenského Nymburk, Zuzanka Dušková ze ZŠ Hořátev a Kubík Kubálek ze ZŠ Křinec.

Redakce prosí rodiče dětí, které získávají cenu, aby se ozvali redakci Nymburského deníku v pondělí 15. září na tel. 724 787 354 nebo na e-mailové adrese milena.jinova@denik.cz.