Růžová zahrada. To je příznačný název jedné ze tří výstav, které se až do neděle konají na Výstavišti v Lysé nad Labem. Na ploše jedné z výstavních ploch se mohou návštěvníci potěšit nádherou tisíců květů růží. A právě tyto květiny jsou aranžérským základem Růžové zahrady. V nabídce jsou ale květiny všech možných druhů, na které si jen pomyslíte. Od letniček, po skalničky, stromky, sukulenty a pokojové květiny.

Další z trojice výstav, Seior – Handicap: aktivní život, nabízí jak pomůcky pro handicapované a seniory, ale také vše, co je potřeba k normálnímu životu. Současně jsou zde vystaveny tisíce prací ze soutěže Šikovné ruce našich seniorů pro radost a potěšení, která má už několikaletou tradici. Prezentují se tu neuvěřitelné výtvory lidí, kteří se ve svém mnohdy už pokročilém věku věnují ručním pracem, ale i fotografování, psaní povídek nebo poezie.

Poslední expozice – Lázeňský veletrh – je věnována lázeňským subjektům a firmám nabízejícím pomůcky a produkty zejména pro rehabilitaci a relaxaci.

Otevřeno je denně do neděle od 9 do 17 hodin.