Na zábavný den pořádaný ve spolupráci s krajem se chystá i zakladatel a majitel parku Jiří Antoš. „Jsme rádi, že jim můžeme tímto způsobem přinést trochu zábavy a třeba jim i ukázat něco nového,“ říká Jiří Antoš, který děti při slavnostním zahájení akce v 10 hodin dopoledne pozdraví.

A na co všechno se mohou děti z dětských domovů i další příchozí v neděli 21. června těšit? O zábavu v amfiteátru se postarají Flying Boys. Osmička gymnastů během své akrobatické show ukáže, že přeskočit či proskočit se dá opravdu všechno a že ve sportu nemusí jít jen o výkony a medaile, ale také o zábavu. „Pokud rodiče dávají přednost klidnější zábavě a děti jsou blázínci do psů, tak jim možná udělají radost ukázky výcviku psů,“ zve na další bod programu Jiří Antoš.

V provozu budou všechny atrakce parku a také Tankodrom Milovice, kde se děti i dospělí mohou projet obrněnými transportéry, vyzkoušet paintball či zastřílet si z brokovnice. Otevřený bude také Vodní svět, takže v případě teplého počasí jsou plavky nutností.