Tipy na vánoční dárky naleznou příchozí ve všech výstavních pavilonech už od pátku, kdy se startuje v 9 hodin. „Všechny pavilony našeho výstaviště budou naplněné stánky a obchůdky s vánočním zbožím, dekoracemi, ale i oblečením, doplňky, koženou galantérií, hračkami, šperky a dalším zbožím. Venkovní plocha nabídne nápoje na zahřátí svařák, kávu, čaj, ale i něco ostřejšího. K jídlu toho na trzích zájemci naleznou také mnoho,“ lákají pořadatelé trhu.

Kromě nakupování bude možné na Výstavišti Lysá nad Labem zažít i spoustu zábavy a klidného rozjímání v rámci doprovodného programu. Po všechny dny budou chovatelé králíků předvádět dovednostní ukázky v rámci populární disciplíny Králičí hop. Představí se i chovatelé papoušků, kteří v rámci poradny zodpoví dotazy. Žáci místní základní školy B. Hrozného zazpívají koledy a speciálním sobotním hostem bude herečka a zpěvačka Bára Štěpánová. Ta by měla vystoupit hodinu po poledni. Své vlastní dílničky bude mít na místě i Klub panenek. Bude možné vyřádit se na motokárách nebo trochu zklidnit při deskových hrách.

Otevřeno je od pátku 15. prosince do neděle 17. prosince vždy od 9 do 17 hodin, vstup na vánoční trhy je zdarma a možný i se psem.