Ke gratulantům patřila její dcera Jana Jokešová, vedení libického pracoviště v čele s vedoucí Pavlou Koděrovou a tým pečovatelek. „Maminka se narodila 21. prosince 1919 v Praze, kde prožila dětství a mládí. Za války byla totálně nasazena. Z manželství s Jaromírem Fialou jsem se narodila já,“ uvedla dcera.

Jitka Fialová pracovala po většinu života u Československých státních drah, naposledy zakotvila u osobních pokladen, kde pracovala až do důchodu. K jejím zálibám patřila příroda, práce na zahrádce, četba a cestování. V libické Diakonii nyní přebývá zhruba čtyři roky.

Gratulantky přinesly oslavenkyni mnoho krásných květin a drobných dárků. A na pokoj byl přivezen i nádherný třípatrový dort se zářící „stovkou" na špičce. Všichni popřáli jubilantce nejen hodně zdraví a spokojenosti, ale také pohodu a dobrou náladu do dalších let.

Na závěr oslavy bylo ještě splněno sympatické přání, a to v rámci projektu Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata. Jitka Fialová totiž projevila touhu pohladit si nějakého milého pejska. A přání ji splnily členky zájmového spolku Nučická smečka.

Takže oslavenkyně si s chutí pochovala na klíně mladého německého špice se jménem Malloy a společnost ještě doplňoval kříženec chrta a ohaře Jeff. „Máme velkou radost, že maminka mohla prožít krásné odpoledne v příjemné společnosti,“ uvedla za všechny Jana Jokešová.