„Do Huberta se lidé z ubytovny v Choťánkách zřejmě nenastěhují"
Téma probírané ze všech stran. Jsou chudáci ti sociálně slabí, kteří dostali vyhazov 
z ubytovny v Choťánkách a těšili se do Poděbrad do Huberta? Oni, respektive jejich ubytovatel a občanské sdružení pro ně budou horko těžko hledat střechu nad hlavou. Lidi bez práce, na ulici už ledacos zažili, někteří mají z minulosti na svědomí drobné krádeže. Nikdo je nechce. Co s nimi? Jasně, nápad ubytovat je 
v centru Poděbrad není nejšťastnější. Už takhle mají Lázně strach o svoji existenci 
a když budou lázeňští hosté potkávat na kolonádě tyto lidi, neřku-li, že je možná i párkrát okradou, rozhodně to prestiž Poděbrad ani samotných Lázní nezvýší. Na druhou stranu chovat se vůči nim až agresivně a dávat najevo, že je mi vlastně jedno, jestli příští zimu umrznou někde venku, to taky není moc košer přístup.

Exposlanec Jeník kandiduje za blok Hlavu vzhůru
Mně vůbec nevadí, že donedávna jediný poslanec za Nymbursko změnil stranu. Někdo tomu říká převlékání kabátů, jiný politický pragmatismus. On se prostě chce do sněmovny dostat, protože cítí, že tam bude nejužitečnější, tam se uplatní. A v barvách ODS to letos už nebylo možné. Odešel tedy zkusit štěstí jinam. To, co mi vadí, je právě to KAM. Kandidovat ve sdružení Hlavu vzhůru po boku pana Kopala, který má, jak je obecně známo, názory na hranici nacismu (a to volím kulantní formulaci), je pro mě absolutně nepřijatelné. Jak napsal na facebooku jiný politik v souvislosti s panem Kopáčem, to tedy opravdu pravici vzhůru!