„Pokračujeme v tradici, kterou jsme zahájili před třemi lety, ovšem neustále naše akce posouváme kupředu. Snažíme se vzít si z minulých ročníků to nejlepší a to, co dokonalé nebylo, dokonalým udělat,“ komentuje přípravy Anička Kracíková, jednatelka občanského sdružení a jedna z hlavních organizátorů akce.

Posvícenské rodinné hry propuknou v sobotu 23. srpna v 15 hodin za Sokolovnou. Lidé se mohou těšit na velkou odpolední hru určenou všem bez rozdílu věku. Jedinou podmínkou účasti je nebýt sám. Příchozí absolvují nelehkou, ovšem báječnou pouť za 4 elementy – zdravím, láskou, štěstím a radostí. Pátý element je přání srdce.

A o co se hraje? První cenou pro vítěznou skupinu je den na jachtě pro 4 osoby. Druhou cenou 6 vstupenek do Aquapalace (největšího aqvaparku ve střední Evropě) a třetí cena – vstupenky do multikina v Praze.

Chybět však nebude ani doprovodný program s vystoupením dětských zájmových kroužků a souborů, zábavné koutky s bodypaintingem, sprejováním, malováním s malířem, modelováním, hlavolamy nebo dětským koutkem. V rámci slavnostního finále bude k vidění 5 profesionálních kulturních představení – děti potěší pohádka, mládež a dospělé tanec, seniory snad zpěv.