Velkou premiéru bude mít už tuto sobotu město Sadská. Pořádá totiž svůj první společenský ples.

Příjemná plesová atmosféra, skvělá zábava, výborné občerstvení a kvalitní program. To vše slibují organizátoři plesu. Příchozí se mohou těšit na předtančení v rytmu diska, standardních i latinskoamerických tanců, ve kterém vystoupí nadané dětské tanečnice skupiny El Dance i zkušení profesionálové. K tanci a poslechu pak zahraje kapela Pohoda.

Nebude chybět bohatá tombola plná exkluzivních a lákavých cen.

K dispozici bude několik druhů barevných lístků. Jen jedna barva bude výherní a ta se originálním způsobem vylosuje až před půlnocí. Všichni, kdo si zakoupí lístek do tomboly, přispějí na dobrou věc. Na dětském hřišti si bude kam sednout. „Celý výtěžek tomboly bude totiž použit na nákup laviček na dětské hřiště za knihovnou,“ uvedla Zdenka Hamerová z Kulturního a informačního centra.

A na jaké ceny se mohou lidé těšit? Od nábytku, přes vázy, cestovní poukazy, potraviny, dárečky, minikulečník a sportovní potřeby až po večeře v restauraci, dobré pití a mnoho dalšího. Hlavní cenu dokonce věnovalo samo město.

Ples se koná v sobotu 17. ledna od 20 hodin v sokolovně. Vstupenky jsou k dispozici v Kulturním a informačním centru nebo v knihovně.