Každé má svoji vlastní variantu turistické vizitky. V Milovicích je hlavním motivem vizitky klisna se třemi hříbaty, v Benátkách celé stádo divokých koní ve stepi, hříbě a zubří samice s mládětem.

Turistické vizitky se staly fenoménem. To potvrzuje i Dalibor Dostál, ředitel organizace Česká krajina, která rezervaci v roce 2015 založila. „Děti si je vozí jak ze školních výletů, tak z cest se svými rodiči. Jsme moc rádi, že je informační centra v obou městech zařadila mezi upomínkové předměty nabízené turistům. Pro mnohé sběratele je právě nabídka vizitky na daném místě důležitá při plánování výletu,“ řekl Dostál.

Organizace zatím cílenou propagaci rezervace pro turisty nezahájila, protože zatím nezískala konečnou podobu. Přesto od jejího založení za atraktivními zvířaty přijely již stovky tisíc návštěvníků. Protože se za cestu kolem pastvin nevybírá vstupné, nejsou k dispozici přesná čísla o návštěvnosti.

Nicméně sčítání turistů o víkendech ukázalo, že za jediný den jen k milovické pastvině s divokými koňmi a pratury přijíždí až 700 návštěvníků, další desítky turistů pak k odlehlejší benátecké pastvině se zubry. Taková návštěvnost je především za pěkného počasí, nebo v době, kdy se rodí hříbata. Celoroční návštěvnost odhaduje na zhruba 120 tisíc lidí.