Vstupné se nemění. Pokladny bývají otevřeny od rána od 8 hodin do večerních 20 hodin. Samozřejmě v závislosti na počasí. Dospělí zaplatí za vstup 50 korun na den. Slevu mají senioři nad 65 let a děti do 15 let, kteří platí pouze 30 korun. I nadále platí nabídka zvýhodněné rodinné vstupenky, za níž rodiče s maximálně třemi dětmi zaplatí 120 korun. Zdarma mají umožněn vstup tělesně handicapovaní a jejich doprovod. Využít lze také přilehlou nudistickou pláž.

Půjčit si lze lodičky nebo šlapadla. Za hodinu na lodičce lidé zaplatí stokorunu, za šlapadlo 150 korun. Půjčit si lze i lehátko za 100 korun na hodinu či slunečník za 50 korun na hodinu.

Zájemci mohou využít i rozšířený a zrenovovaný kemp. Ten sice nenabízí pobyt v chatkách, ale ubytovat se lze ve stanech. Za jeden den zaplatí dospělá osoba 70 korun, děti do 15 let 30 korun. Menší stan vyjde na 100 korun, větší na 150. Majitel karavanu s jedním předstanem zaplatí 150 korun. Parkování jednoho vozidla stojí denně stovku, parkování obytného vozu 150 korun, za motorku pak zaplatí 70 korun. Za připojení k elektřině se platí denně 50 korun, sprchování teplou vodou je možné za 10 korun po 4 minuty. Kuchyňka je k dispozici za 20 korun denně. Platit lze jen v hotovosti.