Jeho studenti rezignovali na jakýkoliv doprovodný program a o dvacáté hodině večerní předvedli slavnostní nástup. Za nastoupené na parketu promluvili Karolína Froňková a Martin Zadina, nejen proslovem, ale celým sympatickým projevem zaujala a pobavila učitelka a zástupkyně pro teoretickou výchovu Ladislava Vaňková.

Česká pošta - ilustrační foto
Je rozhodnuto. Víme, které pobočky zruší Česká pošta na Kolínsku

„Studovali jste pět let,“ upozornila na fakt tří let učiliště a další dva nástavby. Pak už moderátor David Flídr zval na červený koberec jednotlivce, dvojice i trojice, aby z rukou třídní učitelky Dagmar Jarkovské převzaly šerpy. Asistovaly u toho ještě Ladislava Vaňková a Ivona Hrabětová, muziku pouštěl DJ Ondra Mech Saidl, který se staral i o zábavu celého večera.

Josef Machka, rodák z Klášterní Skalice, oslavil v březnu své 100. narozeniny.
Josef Machka slavil 100. narozeniny. S přáním přijela i delegace z rodné Skalice

Samozřejmě tedy i o taneční sólo s rodiči a učiteli následující po sesbírání peněz naházených pro štěstí u budoucí maturity. Před půlnocí se ještě přihlásili o své výhry šťastní majitelé hlavních cen tomboly, poté následovalo tradiční půlnoční překvapení studentů.

Celou letošní sezonu bálů v kolínském městském společenském domě ukončí sobotní aprílový Ples 1.republiky a za dva týdny pak už tradičně bál letecké základny z Čáslavi.