Tři zhoubné nádory, které podchytili dříve, než se stihly plně rozvinout metastáze, a jejich léčbu zvládla paní Hana Zajícová 
z Poděbrad. Je to sedm let, co bojovala s posledním z nich: rakovinou sleziny, o níž přišla a s ní i o část žaludku. „Musím říct, že už jsem to vzdávala, když mi řekli, že je to opět rakovina," přiznává paní Hana.

Rezignace na ní byla vidět, když seděla v nemocnici na chodbě, bylo jí zle, už nenacházela sílu bojovat s rakovinou potřetí. „Cítila jsem, že už to mám spočítaný. Najednou ke mně přišla taková babička s hůlkou, která seděla naproti. Řekla mi, že nevypadám dobře a povídala si se mnou, rozebrala mě," vzpomíná na impulz od neznámého člověka paní Zajícová.

Kouzelná babička

Babička za ní chodila denně. Povídaly si a nemocná Hana si díky staré ženě uvědomila, že má dvě dcery a čtyři vnoučata, která chce přeci vidět vyrůstat a ne je jen tak opustit. Probudila se v ní velká motivace žít dál. „Dej mi na sebe telefonní číslo," řekla stařenka nevěřícné paní Zajícové. „Než půjdeš z nemocnice, připravím ti doma bylinky."

Bylinkám paní Zajícová moc nevěřila. Babička jí ale přeci jen pozměnila náhled na situaci. „Mám do sebe cpát prášky nebo bylinky?" zamyslela se paní Hana, která už po chemoterapiích měla méně vlasů, obočí a podobně. Když už na babičku zapomněla, zazvonil jí doma telefon. „Tak kde jsi? Já na tebe čekám," ozvala se bylinkářka a skutečně. Cesta za Kolín nebyla marná. Stará paní měla pro Hanu připravené pytlíky s bylinkami, popsané jak a kdy je má užívat.
Od té doby uplynul rok a paní Hana babičku bylinkářku navštívila mnohokrát. Po bylinkách se jí vrátila chuť 
k jídlu i do života a nechala se zasvětit do světa bylinných produktů, které se podávají 
i moderní formou potravinových doplňků.

Sama optimistkou

Babička bylinkářka mezitím zemřela. A jak je na tom Hana Zajícová? Posuďte sami ze snímku. Je z ní nový člověk. „Denně si dělám vnitřní očistu těla, vnučce jsem mazáním vyléčila atopický ekzém, kterého se dlouho nemohla zbavit, vyléčím vyrážku po kovových řetízcích," začala výčet dlouhé řady možností, co vyléčí její přírodní produkty, které pomohou i hubnout, zlepšit kvalitu vlasů a kůže 
a vůbec celého těla. Protože „co si do těla dáváme", to se ukáže navenek.
Paní Hana chodí na kontroly k lékaři kvůli voperovanému filtru, který jí namísto sleziny pomáhá čistit játra. „Když tam přijdu tak slyším: Teda paní Zajícová, vy jste ukázkový příklad, který bychom mohli vystavovat, co vy jste se sebou dokázala udělat." Od té doby, co nekouří, jí známí říkají, že nestárne, ale mládne. „Myslela jsem si, že kafe bez cigarety není možné 
a není to pravda," uznává Hana.

Pomocná ruka

Sama se cítí jako jiný člověk, má energii na lidi, vyhledává společnost a takovou sílu skutečně potřebuje. Stará se totiž o nemocného manžela, který prodělal tři operace páteře 
a pomáhají mu Hančiny bylinky. Stejně tak její osmdesátileté mamince, která má Alzheimerovu chorobu.

Hana Zajícová zjistila, že si člověk stejně ve výsledku musí pomoci sám, podpora a impulz od druhého ale může být zásadní a ona sama dnes pomocnou ruku a produkt nabízí ostatním. „Mnoho lidí může prožívat něco podobného, nebo tomu mohou zcela předejít," má jasno Hana Zajícová.

INFORMACE O PŘÍRODNÍCH PRODUKTECH:
• Jak poznáte, že se s vaším tělem něco děje: stres, deprese, únava, nekoordinované chutě, nespavost, tělesný zápach, překyselený organismus, viditelné změny vzhledu (skvrny na kůži, vypadávání vlasů, lámání nehtů, zarudlé oční bělmo, barva moči a stolice), obezita, bolesti, alergie, prokázaná nemoc některého ze systémů (cévní, trávící, nervový…)
• Biokosmetika by měla obsahovat konzervanty z přírodních zdrojů, především esenciálních olejů, neměla by obsahovat PEGy, tedy chemikálie napomáhající vstřebávání přípravku nebo jeho pěnění.
• Původ přírodních surovin v potravinových doplňcích: Paba získaná z pivovarských kvasnic a obilných klíčků, Acai Berry – plod palmy z Brazílie, Guarana – semena z keře, stimulanty nervové soustavy, Inositol ze sóji 
a hroznů, Cholin ze žloutků a lecitinu, L Karnitin ze červeného masa, brokolice, Oříšek Kola ze stromů má odtučňovací efekt, Chlorella – sladkovodní řasa s nesmírným účinkem pro výživu, pěstovaná v ČR, Kelp – mořská řasa, Kolagen z kuřecích chrupavek, Glukosamin, Garnicia Cambogia, Colostrum od dojnic z mleziva ve 12 hodinách po porodu. 
HANA ZAJÍCOVÁ, PODĚBRADY, mob.: 605 437 506