Dům dětí a mládeže Symfonie Poděbrady má mezi mnoha kroužky také S-Tým, v němž se starší děti učí organizovat různé akce a aktivity. Balónková diskotéka byla jednou z nich. Pro malé masky s rodiči a vedením dospělých vedoucích vedli „estýmáci" taneční a soutěžní program i přehlídku masek, rozdělovali odměny a komentovali dění na mikrofon z pódia.

Stovku příchozích dětských masek naučili makarenu, ptačí tanec i populární Gangnam Style a očividně je strhli do víru zábavy, které rodiče přihlíželi nebo se i zapojili. „Zvali jsme i školní děti, přišli převážně předškoláčci, dokonce tady máme i miminko a rádi vidíme i maminky v maskách," byla s účastí spokojená vedoucí S-Týmu Pavla Špeldová. Dvou set členné společnosti hrál DJ Tomáš Müller, který byl mile překvapený účastí a uměním i těch nejmenších „zapařit".

Ústředním motivem diskotéky byly balónky, se kterými děti soutěžily a dováděly a pokud je nepraskly, odnesly si je domů. Velkou atrakcí se stal padák, pod který se schovalo hodně malých tanečníků.