Každý den až do pátku 30. prosince najdete na stránkách Nymburského deníku Hlasovací kupon, který po vyplnění doneste do redakce, vhoďte do schránky u inzerce (redakce i inzerce v Obecním domě v Nymburce) nebo zašlete na adresu: Smetanova 55, 288 02 Nymburk.

Vaše hlasy z letošního ročníku spočítáme pouze z hlasovacích kuponů vyšlých v novinách. Paralelní hlasování na webu nymbursky.denik.cz neprobíhá.

Po zvážení kritických hlasů na internetové hlasování, kdy se dalo obejít a některým interpretům přibývalo opravdu hodně hlasů, jsme od tohoto souběžného hlasování upustili.

Je to tedy od čtvrtka 24. listopadujen na vás, kolik hlasů dostane ten který umělec.

Kategorií je letos pět, oproti loňským sedmi. Vypustili jsme Dýdžeje roku a Talent do 18 let.

Samostatnou kapitolou je kategorie Hudební osobnost roku. Tu předává redakce osobnosti, která výrazně proslavila region za jeho hranicemi. Dosud ocenění získali kytarista Honza Ponorka, který pochází z Poděbrad, za projekt one man show Cirkus Ponorka, a muzikálový zpěvák, žijící ve Zvěřínku u Nymburka, Ladislav Spilka. Ten vydal aktuálně u Supraphonu CD Za co!!!

Druhou kategorií, kterou oceňuje redakce muzikanty Nymburska, je Síň slávy. Letos se tohoto ocenění dočkají hned tři zasloužilí interpreti.

Nymburský Otík 2011 vstupuje do své závěrečné a nejdůležitější etapy, samotného hlasování. To rozhodne, kdo se stane v kategoriích Skupina, Zpěvačka, Zpěvák, Hudebník a Počin těmi nejlepšími.

„Letos získalo nominaci méně muzikantů, bohatší je kategorie Počin, což nás těší. Je totiž znát, že se chodíte bavit a své idoly vyhledáváte,” řekla šéfredaktorka Nymburského deníku Milena Jínová.

Galavečer vyhlášení Nymburského Otíka 2011 se uskuteční stejně jako v loňském roce zřejmě v Dělnickém domě v průběhu ledna příštího roku.

Těšíme se na vaše hlasy asi stejně jako nominovaní.