Pro diváky byl připraven bohatý program plný přehlídek, tanečních vystoupení, soutěží a nechyběl ani program pro děti.

Dívky vynesly modely z kolekce Ateliéru Donát, tradiční outfity bílé armády, letos poprvé také z tvorby Ateliér Donát, a nesmíme opomenout ani promenádu v plavkách a společné taneční vystoupení. Tvář Poděbrad si volili sami diváci. Na místě bylo osm nádob na mince. Vyhrála dívka s nejtěžší nádobou.

Tváří Poděbrad se stala 21 letá Martina Hudečková z Brna. Letos přišel organizátor Michal Šeda s novým titulem, který nese název Tvář Naděje Poděbrad 2021 za největší finanční přínos na psí útulek Haryk. Titul získala 21 letá Veronika Sandholzová z Chleb u Nymburka.

Výtěžek z této akce putuje na poděbradský psí útulek Haryk, vybralo se 22 215 korun. Pomáhalo se také dětem, a to společně s charitativním projektem Počítače dětem. V rámci akce byly předány počítače malým životním bojovníkům k jejich studiu z rukou velkých profesionálních MMA fighterů, jako je Tomáš Robocop Peleška.

Na závěr se finalistky tradičně utkaly v ringu Daniela Vencla z Boxing Poděbrady v tradičních outfitech "bílá armáda" které symbolizují boj za dobro a mají vnést světlo do temných životů lidí, kteří to nemají v životě jednoduché.