Fakt, že se zase může věnovat své práci, ji samozřejmě těší. „Pauza byla dlouhá, navíc kolegyně je na mateřské, tak tady nyní působím víceméně sama. Zájem o moje služby mě samozřejmě těší, ale nestíhám všechny objednávky dneska vyřizovat,“ říká při práci. „Já samozřejmě chápu, že všichni by chtěli termín na tento týden. Ale to samozřejmě není možné. V tuto chvíli už mám plno do půlky června,“ vysvětluje kadeřnice, která si v příštích týdnech jen tak neodpočine.

Nakonec musela napsat na facebookové stránky svého studia prosbu o strpení. „Píšete si o termíny a já jsem neskutečně ráda, že ode dneška zase mužů pracovat a moc se na vás těším. Jen je vás tolik, že nestíhám odepisovat. Vydržte prosím, určitě se vám všem v nejbližších dnech ozvu!“ napsala na stránky.

V pondělí dopoledne seděla na jejím křesle kamarádka a kromě jiného probíhalo i barvení vlasů. Obě slečny měly roušku. „Trochu mě to limituje,“ přiznává Zuzana. „Měla jsme těžší formu covidu a občas se v roušce ještě zadýchávám a musím zvolnit. Navíc se mi také zhoršil zrak, takže zkouším nové brýle,“ vypočítává komplikace, které ji však ve finále v práci nebrání.

Objednávky přijímá od žen, mužů i pro děti. „Dříve jsem pracovala v Praze a zákazníky byli jen muži. Bylo to fajn, ale na mě příliš jednotvárné. Teď si dokážu naplánovat, že během jednoho dne přijdou muž, žena i dítě a je to mnohem pestřejší a víc mě to tak baví. Jsem schopná nabídnout prakticky cokoliv, stříhání, barvení, domluvím se se zákazníky na různých kadeřnických službách,“ vysvětluje nymburská kadeřnice.

Zákaznice a zákazníky neodrazuje ani mírné navýšení cen, které Studio Butterfly zveřejnilo ve svém novém ceníku platném od 1. května. „Vzhledem k neustále se zvyšujícím nákladům, spojených s provozem studia a zkvalitňováním našich služeb, upozorňujeme na úpravy ceníků,“ informuje vlasová stylistka své klienty. Jak se však ukázalo, touhu po krásném vzhledu a hýčkání vlasů od profesionálky nelze ničím nahradit a ani zvýšené ceny od obrovského zájmu nikoho neodradily. Kadeřníky a kadeřnice, kteří koronavirovou krizi vydrželi, čekají zřejmě zase dobré časy.