Celkem je ve všech pětipodlažních domech vybudováno 120 bytů. Zjevně o ně byl velký zájem. Podle stránek stavitele domu C jsou již všechny byty prodané.

V každém bytovém domě byly v nabídce byty 1+kk, 2+kk a 3+kk. V podzemním patře je vybudovaná garáž. V případě domu C nabízí 25 parkovacích míst, dalších 22 jich je přímo před vchodem do domu. „Garážová stání je možné dokoupit za 220 000 korun, venkovní za 90 000 korun,“ uváděl developer ve své nabídce.

V bytech bylo instalováno podlahové vytápění, byty v nejvyšších patrech pak měly připraveny rozvody pro instalaci klimatizace.

Domy se nacházejí na dříve nevyužívaném a z velké části náletovými keři a stromy zarostlém pozemku o velikosti 6510 metrů čtverečních. Řadu let trvalo, než se hned několik vedení nymburské radnice rozhodlo pro konkrétní využití lokality. Verdikt padl až v roce 2019, když stávající vedení radnice rozhodlo o prodeji pozemků investorovi, který deklaroval jejich využití pro stavbu bytových domů. Opozice chtěla pozemek využít ke stavbě domova seniory. Byla ale přehlasována a na místě tak vyrostly bytové domy.