„Co se zdálo v našich plánech a na vizualizacích nemožné, stává se skutečností. Už od dubna nabídneme v naší porodnici možnost sdílet první momenty narození nového života v pohodlném a bezpečném prostředí třech podkrovních apartmánů společně celé rodině,“ uvedla mluvčí nemocnice Michaela Prchlíková. Nemocnice zveřejnila první snímky dodělávaných apartmánů a už dříve také vizualizaci jednoho z pokojů.

Speciální apartmány budou součástí nadstandardní nabídky pro příchozí rodičky. „Maminky si v naší porodnici mohou zvolit mezi různými standardy pokojů. Apartmány chceme vyjít vstříc rodinám, které chtějí být od prvního okamžiku spolu,“ vysvětlila jednatelka nemocnice Nela Kvačková.

Nymburská porodnice se prezentuje jako rodinná a přátelská, zároveň však využívající moderní technologie. „Chceme také posílit náš tým o porodní asistentky nebo všeobecné sestry, které by rády pracovaly v takových úžasných prostorech a rozvíjeli péči o naše pacientky a rodičky. Jsme rodinná porodnice a gynekologie, která se snaží postupně rozvíjet naše služby tak, aby se u nás nastávající maminky cítili bezpečně a jako doma,“ doplnila Prchlíková.