O konci prodejny se mezi místními mluví už několik týdnů. Samotný obchod má navíc ve výloze informaci o výprodeji zboží se slevou. Také na jedné z výloh visí nabídka k pronájmu prostor, který nabízí realitní kancelář sídlící shodou okolností prakticky ve vedlejším domě.

Uzavření obchodu potvrdila Deníku jedna z prodávajících. „Ano, naposledy budeme mít otevřeno 20. ledna. Jinde v Nymburce naše pobočka aktuálně otevírat nebude. Důvody, proč končíme, nám nikdo neřekl,“ uvedla prodavačka. Podle jejích slov je ale běžné, že některé pobočky zanikají, jiné se otevírají.

Prodejna měla poměrně nedaleko konkurenci hned dvou dalších podobě zaměřených obchodů. Jen o pár desítek metrů výše naproti přes ulici sídlí Elektro Skuhrovec. O další desítky metrů výše pak na pomezí náměstí Přemyslovců a Boleslavské třídy působí Elektro Kutílek.

Zatím není jasné, kdo a kdy provozovnu končící elektro prodejny v prostorách rohového domu nahradí. „Několik zájemců se přišlo zeptat, ale spíš se jen informovali o podmínkách,“ krčila rameny prodavačka.