Konec roku je vždy časem bilancování, zamyšlení nad tím, co se podařilo, kde je potřeba přidat. Ale hlavně každý plánuje aktivity v roce příštím.

Milena Jínová,
šéfredaktorka Nymburského deníku

V první řadě chci popřát vám, všem našim čtenářům, hodně zdraví, krásných chvil a méně stresů v roce 2010. Za Nymburský deník bych chtěla v příštím roce hodně pozitivních zpráv, příjemných lidí, se kterými rádi uděláme rozhovory, a milých lidských příběhů. Ty působí blahodárně na lidské duše a to je hlavním cílem celé naší redakce. Přejeme si, aby vaše přízeň setrvala a abychom se na stránkách našich novin s mnohými z vás setkávali i nadále.

Luboš Vaněk,
stanice pro handicaovaná zvířata

Mým velkým přáním je, abych měl co nejméně práce, to znamená, aby se co nejméně zvířat dostalo ke mně do stanice. Také si přeji, aby naše Země byla zelená a modrá a zmizela z ní šedá místa. To má souvislost s tím, aby se lidé chovali šetrněji k přírodě. Velmi doufám, že se nám podaří v příštím roce dopracovat projekt na novou stanici, která by, pokud vyhrajeme výběrové řízení, mohla být umístěna v přírodě na Huslíku v Poděbradech. Lidem přeji hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a lásky.

Pavel Krpálek,
Úřad práce Nymburk

Sobě i všem ostatním dobrým i špatným lidem přeji jen zdraví, zdraví a zdraví. Duševní i fyzické. Poté přeji neztrácet optimismus, důležité je dívat se neustále před sebe. Lidem bych přál méně závisti a více sebekritiky. Vždy je totiž nejlepší a velmi opomíjené, zamést si nejprve před vlastním prahem.

Pavel Plaček,
ředitel občanského sdružení Semiramis

Co se týká soukromých přání, tak určitě si přeju spokojený rodinný život. To znamená, aby dcera byla zdravá, měli jsme se s manželkou rádi a aby byla pohodička. Jinak lidem bych pochopitelně kromě zdraví přál, aby se v nastávajících volbách, které budou na jaře, nenechali uchlácholit populisty a jejich propagandou a volili opravdu rozumem. Především takovou stranu, která potáhne naši republiku směrem do Evropy. Protože na tom, kdo se dostane k vládě, bude záviset spousta věcí nejen v tomto roce.

Pavel Kříž,
kapitán nymburských hokejistů

Všem lidem přeju pochopitelně jen to dobré a především to nejdůležitější: zdraví. To přeju také sobě, protože kvůli zdravotním problémům s kolenem bohužel momentálně nemůžu dělat to, co mám opravdu rád. Tedy hrát hokej.