Autokemp Golf Poděbrady

Adresa: Za Rádiovkou 428, 290 01 Poděbrady, telefon: 325 612 833, 732 935 911 (p. Řehák), e-mail: kemp@kemp-golf.cz, www.kemp-golf.cz

Provozovatel: Jiří Pochmann

Kde ho najdete: Z výpadovky na Hradec Králové se odbočkou vpravo dostanete do lokality mezi golfovým hřištěm, břehem Labe a slepým ramenem řeky zvaným Čábelna, kde je možné i koupání.

Co zde najdete: Polabskou rovinu s lužními lesy nedaleko centra lázeňského města Poděbrady, kde je množství parků s vodními prvky a klidových zón. Ve městě je známé písečné jezero s organizovanou pláží. Nedaleko kempu je soutok Labe s Cidlinou a výletní restaurací. Cyklostezky zavedou zájemce jednak směrem na Nymburk, kde uzavírají asfaltový okruh vhodný i pro inline bruslení, jednak směrem na Libici nad Cidlinou s historickým hradištěm rodu Slavníkovců.

Kapacita kempu: 35 chatek a srubů s 80 lůžky s povlečením a parkováním přímo u chat. Velký prostor pro stany a autokaravany a karavany. Kemp má sezonní provoz, restaurace ale celoroční.

Sociální zařízení: pitná voda v celém areálu, sprchy se studenou a teplou (do vyčerpání zásob) vodou.

Sportovní zařízení: tenisové hřiště, basketbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal, možnost hrát petanque. Možnost půjčení míče - v ceně ubytování.

Zařízení a služby pro děti: dětské hřiště - pískoviště, houpačky, prolézačky.

Ceník služeb: ZDE, zvíře bez poplatku.

Tipy na výlet a volný čas: město a lázně Poděbrady a zdejší léčebná solná jeskyně, koupaliště Jezero, skanzen v Přerově nad Labem, historická vesnička Botanicus v Ostré u Lysé na Labem, nejmenší zoo v republice v Chlebích u Nymburka, aquapark Kolín.

Specialita: wifi bezdrátový internet zdarma