Wostrey kemp Ostrá

Adresa: Ostrá, 289 22 Lysá nad Labem, telefon: 605 502 388, 604 807 715, e-mail: info@kemp-ostra.cz, www.kemp-ostra.cz

Provozovatel: KA-WOOD, s.r.o., Ostrá 49

Kde ho najdete: Z Prahy po dálnici D11, nebo staré pražské silnici na Poděbrady a Hradec Králové, exit na Lysou nad Labem a přes město směrem na Nymburk. V obci Ostrá odbočkou z návsi doprava po místních komunikacích.

Co zde najdete: Polabskou rovinu s lesy a písečnými jezery, jedno takové je přímo součástí kempu. Cyklostezky vhodné pro cyklistiku i inline bruslení, možnost výletů do Poděbrad, historického Nymburka nebo skanzenu v Přerově nad Labem. Dostupnost z Prahy.

Kapacita kempu: 130 karavanů, 30 stanů, možnost pronájmu 2 buněk pro 4 osoby a karavanu pro 4 osoby, nebo tří karavanů pro 2 osoby. Kemp má kapacitu 400 osob. Součástí je obchod s potravinami a zahradní restaurace s velkoplošnou televizí.

Sociální zařízení: pitná voda, společné sprchy s teplou vodou.

Sportovní zařízení: hřiště na volejbal a nohejbal, možnost hrát petanque. Možnost půjčení míče, nebo raket na soft a výbavy na kroket - půjčovné je "na dobré slovo".

Zařízení a služby pro děti: dětské hřiště s pískovištěm, prolézačkami, houpačkami a skluzavkou.

Ceník služeb včetně poplatku za psa: ZDE

Tipy na výlet a volný čas: historická vesnička Botanicus přímo v Ostré, barokní památky v Lysé nad Labem, skanzen v Přerově nad Labem, nejmenší zoo v republice v Chlebích u Nymburka, cyklostezky v okolí.