Nymburský deník má pro vás ještě několik vstupenek zdarma, takže kdo si přijde s dnešním Nymburským deníkem do redakce do 16 hodin, vstupenku mu rádi dáme.

Návštěvníky čeká ojedinělá cirkusová show, která vychází ze tří tradičních cirkusových pilířů: artistiky, drezérství a klaunerie. Spojuje je s moderní technikou v podobě laserové show, zpětné projekce, UV efektů. Vzniká tak multimediální a multikulturní show.

Během představení se představí artisté z Ukrajiny, USA, Mongolska a z Čech. Se svými vystoupeními procestovali celou Evropu, ale také část Asijského kontinentu.

V této unikátní cirkusové show, jediné svého druhu na území ČR diváci shlédnou artistiku na visuté hrazdě, přízemní akrobacii, tématické vystoupení inspirované filmy Malá mořská víla – (akrobacie na vzdušné síti), 101 dalmatinů (výcvik dalmatinů), Piráti z Karibiku (výcvik poníků), Flinstoenovi – (výcvik opic) a Zorro (výcvik malého a velkého koně). Perlou celé show je výcvik čtyř tygrů sibiřských, celý pojmutý jako návrat Gladiátorů do arény. Unikátními vystoupeními jsou Slinky a Kostlivec – která se prezentovala v Nevadském Las Vegas. Zcela žhavou novinkou je performance KHALIUKA – plastická akrobacie v podání artistky KHALIUKY z Mongolského Ulánbátaru.

O principálovi a majiteli Las Vegas show

Jaromír Joo se narodil 30.8.1955 v Rychnově nad Kněžnou v cirkusové rodině. Od dětství pracoval v cirkusové manéži jako žonglér a provazochodec. Byl zaměstnance Československých cirkusů a varieté – jako jeden z mála procestoval Mongolsko, Kubu, Rusko a mnohé další země.

V roce 1991 zakládá cirkus Jo-Joo, kterým navazuje na rodinou tradici, znárodněného cirkusu Jadran, který patřil jeho předkům. Jako principál cirkusu vypravuje svůj podnik na pětileté turné do Finska. Po návratu roku 1996 začíná spolupracovat s Bolkem Polívkou a jeho farmou v Olšanech – rodí se velký plán Grand Manéže pod šapitó. Můžete se s ní setkávat každý rok především na farmě v Olšanech na přelomu července a srpna. V roce 2002 získává Jaromír Joo nárok užívat titul Národní cirkus ČR, jako první cirkus v naší zemi dostal vydaný souhlas k užití ochranné známky Úřadem Průmyslového Vlastnictví v Praze. Od té doby vypravil svou show nebo její část do Holandska, Norska, Las Vegas a Singapuru.