Výstava Růžová zahrada je vždy velkým svátkem milovníků zahrádek. A má co nabídnout. Vždyť nyní je největší sezona těchto nejkrásnějších květů. To potvrdila i patronka výstavy herečka Bára Štěpánová, i když přiznala, že její růže jsou možná ještě hezčí. „Takové růže, jako my máme letos na zahradě, to snad nemá nikdo. Já si myslím, že příroda je naprosto šťastná, protože je teplo a občas zaprší," řekla divákům před oficiálním zahájením trojice výstav.
Šikovné ruce našich seniorů – pro radost a potěšení je výstava, která se stala každoročně nedílnou součástí výstavy Senior handicap a je opravdu na co se dívat. „Je až neuvěřitelné, co dokáží ti staříci a stařenky vyrobit. Já bych to určitě nedokázala," řekla jedna z návštěvnic, když obdivovala v jedné z výstavních vitrín nádherné paličkované krajky.
Třetí expozicí je Lázeňský veletrh, který je vhodným doplněním výstavy pro seniory. Nabízí vše, co lázeňství přináší, včetně pobytů, procedur, ale také představení některých domů pro seniory. Výstaviště je otevřeno do neděle, denně od 
9 do 17 hodin.