V pátek na Masarykově náměstí v Brandýse nad Labem nechyběl anděl ani ten nebeský s křídly, ani televizní Anděl s velkým A. Společnost Branaldi, která v Brandýse sídlí, se ve spolupráci s městem rozhodla zpestřit místním dětem advent a pozvala také Mikuláše a rozverného čerta. Přišel i kouzelník a předvedl své triky a večer děti zhlédly i loutkovou pohádku. Ze známých osobností se vedle moderujícího Pavla Anděla představil také Roman Štolpa, známý jako doktor Liška ze seriálu Velmi křehké vztahy.

V průběhu odpoledne odjedjela nebesko-pekelná trojice, zástupci společnosti Branaldi a Roman Štolpa potěšit také seniory do brandýského domova důchodců.

Pavel Anděl je oblíbený moderátor různých akcí i rozhlasových a televizních pořadů. Nejznámější je jeho pravidelná sobotní Noc s Andělem, která se na ČT1 vysílá již devět let. Mimo moderátorské aktivity stíhá také práci dramaturgickou a producentskou. Roman Štolpa dobyl srdce televizních divaček jako polepšený doktor Liška v nekonečných seriálech TV Prima Rodinná pouta a Velmi křehké vztahy. Jako herec a režisér působil v divadlech v Hradci Králové, Ústí nad Labem nebo v pražském Rokoku a Hudebním divadle Karlín.