Pojďte s námi najít Mazlíčka Nymburska. Přesně tuhle výzvu jsme směrem k vám, čtenářům, před časem vyslali. Vyzvali jsme vás, abyste nám posílali fotografie. Kočiček a pejsků.

A netušili jsme, že nás doslova zavalíte fotografiemi vašich mazlíčků – kočiček a pejsků.

V minulých dnech jsme ukončili přihlašování. Do redakcí středočeských Deníků a Pražského deníku dorazily neuvěřitelné čtyři stovky fotografií – a jedna krásnější než druhá. Takže to pro vás bude velký oříšek. Vy budete ale vybírat Mazlíčka Nymburska. I tak budete mít úkol velice těžký. Právě proto, že třeba mnohého čtyřnohého neposedu znáte osobně. Nebo že by to bylo pro vás naopak lehčí?

Samotná soutěž propukne ve středu, kdy zveřejníme jména mazlíčků, jejich charakteristiku, se kterou je jejich páníčci do soutěže přihlásili, a otiskneme první hlasovací kupón.

Každý den otiskneme všech čtyřicet, abyste se mohli lépe orientovat v soutěžní kvalifikaci, a vždy čtyři představíme podrobněji.

U tohoto článku je anketa, ve které můžete hlasovat pro svého nejhezčího, nejmilejšího, nejposlušnějšího a nejvěrnějšího mazlíčka. Těch „nej“ je samozřejmě daleko více, ale důležité je, že budete hlasovat pro toho pravého.

Možnost hlasovat jak v novinách, tak na webu Nymburského deníku, budete mít do 15. července.

„Hlavní ceny však získají ti miláčci, kteří vyhrají na novinových kupónech,“ uvedl šéfredaktor středočeských Deníků Jiří Macek. Vítěz z hlasování na webu získá od redakce symbolickou cenu.

Hlavního výherce se čtenáři dozví v týdnu od 18. července. Pak vítězné mazlíčky i s jejich šťastnými páníčky pozveme do redakce. Těm pak předáme hlavní ceny, které jsou pro každého výherce připraveny od sponzorů.