Výstaviště v Lysé nad Labem hostí od 11. do 14. dubna trojici veletrhů Narcis, Elegance/Avantgarda a Regiony České republiky. I tento rok se návštěvníci mohou těšit na bohatý doprovodný program, který nabídne speciální hosty, známé osobnosti i exkluzivní módní přehlídku nejen spodního prádla a plavek.

Narcis

Aranžmá z rozkvetlých narcisů, tulipánů a jiní jarních cibuloviny, okrasné dřeviny, bonsaje a dalšími rostlinami. Ale i zahrádkářské potřeby, cibuloviny a květinové sadby. I na to se mohou těšit návštěvníci 22. zahradnických trhů Narcis. Zahrádkáři si tu tedy rozhodně přijdou na své.

Fotogalerie: Výstavy Narcis, Regiony České republiky a Elegance - Avantgarda na Výstavišti v Lysé nad Labem

Elegance/Avantgarda

Pro milovníky módy je tu pak 28. ročník veletrh módy, šperků a všeho, co s elegancí souvisí. Příchozí tu najdou obchody s koženou galantérií, šperky, funkčním prádlem a chybět nebude ani velký výběr dětského textilu.

Na své si tu přijdou i ti, kteří milují originalitu a konfekci se obloukem vyhýbají. Český design od módních návrhářů a šperkařů bude zastoupen v tzv. Design zóně v Hale B.

close Dominik Chabr z Mostu vyhrál celosvětovou soutěž Man of the Year 2022. info Zdroj: Deník/Hynek Dlouhý zoom_in Dominik Chabr z Mostu vyhrál celosvětovou soutěž Man of the Year 2022. Sobota nabídne exkluzivní módní přehlídku spodního prádla, plavek, luxusních šatů a panské konfekce. „Prestižní české i zahraniční značky na molo vynesou známe české miss a vicemiss. Jitka Asterová a Jana Švandová budou speciální hosté této show a zároveň modelkami. Setkat se můžete také s Dominikem Chabrem, který se pyšní titulem nejkrásnější muž planety z roku 2022,“ lákají organizátoři. O zpěv a skvělou atmosféru se postará Míša Nosková. Celým podvečerem vás bude provázet Iva Kubelková.

Fotogalerie: Výstavy Elegance a Narcis na lyském výstavišti

Hlavní doprovodný program:

čtvrtek
10:00 Slavnostní zahájení výstavy (Hala A)
10:00-14:00 Soutěž Avantgarda (Hala A)
14:00 Oficiální vyhlášení vítězů soutěže Avantgarda (Hala A)
14:00 Lukáš Hejlík s jeho povídáním o jídle na cestách (Hala C)

pátek
10:00-14:00 Soutěž Avantgarda (Hala A)
14:00 Vyhlášení vítězů soutěže Avantgarda (Hala A)

sobota
17:00 Jarní fashion show s Ivou Kubelkovou (Hala A) vstupenky

Regiony

Veletrhy Narcis a Elegance/Avantgarda doplní již tradičně společný veletrh měst, obcí, mikroregionů a informačních center České republiky.

„Letos se zaměřujeme na cestování a gastronomii a představíme nejzajímavější místa, podniky, firmy a pochoutky z našich regionů. Podporujeme lokální malé výrobce, řemeslníky a regionální značky. Dostanete také velkou dávku tipů a osobních doporučení přímo od cestovatelů nebo provozovatelů z mikroregionů, měst a cestovních agentur,“ zvou organizátoři.

I letošním ročníkem veletrhu Regiony budou provázet známé osobnosti jako například foodbloger Lukáš Hejlík , Jedlíci na cestách, Lukáš Neckář se svou Sushi show, Fotr na tripu nebo Antonín Panenka.

Veletrhy se konají od 11. do 14. dubna 2024. Výstaviště je otevřeno od 9 do 17 hodin.