Návštěvníci se mohou těšit na čtyři představení. „Jedno trvá dvě hodiny a patnáct minut plus dvacetiminutová přestávka,“ řekl produkční Jiří Výška. V každém představení pak diváci uvidí 23 různých vystoupení. Představení začíná v 17 hodin, o víkendu ve 14 hodin.

V programu nebude chybět drezura sibiřských tygrů, leopardice Novy, výcvik koní dalmatinů, lam, orientální show s fakíry, hady a krokodýly, visutá hrazda, artistéz Ruska a Ukrajiny, klauni Bimbo a Sambo.

To vše doplněno o výrazový tanec, divadelní prvky se zpětnou projekcí a laser show. Ale třeba také nová drezura opic makaků s Fredem a Vilmou Flinstoneovými.

„Cirkus letos přiváží show s názvem Las Vegas Show, v níž účinkují artisté, kteří účinkovali v Nevadském casinu Circus-Circus. Jedná se o netradiční akrobatické disciplíny s názvy Lidská chobotnice a Slinky – lidský červík,“ přiblížil vystoupení Výška.

Diváci se nemusí bát ani zimního počasí, stan je totiž vytápěný. Navíc děti s handicapem, z dětských domovů a stacionářů mají vstup na libovolné představení zdarma, a to včetně doprovodu.

První český Národní cirkus Jo-Joo přijíždí do Lysé po roce. Jeho artisté mezi tím stihli procestovat Singapur, Holandsko, Německo, Finsko a Las Vegas v americké Nevadě.