Nejzásadněji se řidičů dotýká uzavření Mánesovy ulice, která je součástí zatím nedokončeného vnitřního okruhu města. Na frekventované silnici se pracuje od půli března na obnově potrubí plynovodu. Zároveň s tím dostane silnice nový povrch. Uzavírka by měla řidiče zavést na objížďku už jen tento pracovní týden. Otevřena pro běžný provoz má být v sobotu 23. května.

Naopak od tohoto pondělí je uzavřena část silnice mezi Revoluční a U Struhy na Žižkově. V těchto místech probíhají finální práce na dostavbě nového obchodního centra a přilehlého parkoviště. Právě proto budou místo řidiči objíždět až do pátku 12. června, a to ulicemi Jiráskova, Lidická a Na Hrázi.

Rovněž od tohoto pondělí se uzavírka týká také ulice Hraniční, kde bude do země a silničních pozemků umístěno teplovodní potrubí v rámci projektu stavebních úprav plynové kotelny. Uzavřeno bude také parkoviště naproti ulici Jižní, stavba má být dokončena do konce června.

Dobrá zpráva nakonec. Po roce a půl budou moci řidiči zaparkovat u rekonstruované haly Bios. Opravy se týkaly nejen samotné sportovní haly, ale také přilehlého parkoviště. Na novém budou moci šoféři zaparkovat od 1. července.