Perná sezona zřejmě čeká kemp v Ostré, kde se rychle plní rezervace na léto. Jeho provozovatel David Václavík z toho má radost, koronavirové časy podle jeho slov přežil kemp jen tak tak.

„Lidé sem volají a ani se neptají, jestli už jsme v provozu,“ říká Václavík, podle kterého zatím kemp funguje spíš v režimu parkoviště.„Jde jak o majitele karavanů, tak o zájemce o pobyt pod stany i další návštěvníky,“ říká provozovatel kempu, na kterého se obracejí také zájemci o pobyty škol v přírodě nebo zástupci vysokých škol, kteří tam chtějí pořádat třeba víkendové semináře.

S každým probere požadavky a zároveň vysvětlí, co všechno může kemp nabídnout. A pokud je dohoda možná, zatím nikoho odmítnout nemusel. „Termíny se samozřejmě začínají plnit, ale volno ještě mám,“ připomíná podnikatel.

Na nápor zájemců se předem připravoval, dokonce jim nabídne i novinky. „Vylepšili a zvětšili jsme pláže, máme nové hřiště na beach volejbal, přikoupili jsme šlapadla na vodu,“ říká David Václavík a dodává, že se celý kemp dočkal rozšíření.