Poprvé se brány parku ve Zbožíčku otevírají v sobotu v 10 hodin. Otevřeno bude vždy od středy do neděle od 10 do 18 hodin. „Reagujeme tak na nejistou situaci. Kontakt s diváky i vystupování nám chybí, proto pracujeme na otevření našeho zvířecího parku ve Zbožíčku. Návštěvníci se tu setkají s námi i našimi zvířátky, budou si některé z nich moci nakrmit, zároveň pro ně budou připraveny i různé aktivity, workshopy a komentované prohlídky,“ uvedl ředitel cirkusu Patrik Joo. V neposlední řadě umělci předvedou několikrát denně i krátká vystoupení.

V parku si budou moci zájemci prohlédnout například tygry ussurijské Tajgu, Jojku, Blavu a Kašu. O nich se v rámci komentovaných prohlídek a krmení dozví i mnoho podrobností. Blíže se budou moci seznámit i s dalšími exotickými i domácími zvířaty. „Například pony a minihorses, lamy nebo kozičky si budou moci pohladit i nakrmit,“ doplnil Patrik Joo.

V úvodu zmíněné tři rány osudu spočívají nuceném konci vystupování zvířat v manéži, posledních dvou narušených sezónách kvůli pandemii a nedávnému úmrtí principála Jaromíra Joo, který právě covidu podlehl. „Všechny tyto události cirkus citelně zasáhly. Ale rozhodli jsme se v rodové tradici pokračovat a v žádném případě nekončíme. Naši práci máme rádi a máme závazky k rodině, našim zvířátkům, zaměstnancům, a především i k fanouškům, kteří nám byli a jsou nesmírnou oporou,“ uzavřel Patrik Joo.