Vítěz voleb Změna pro Nymburk vyhrála konkrétně 
v okrsku 2 (od hlavního nádraží k Velkým Valům), 4 (mezi Boleslavskou a Palackého mimo centrum), 5 (historické centrum) a 15 (Drahelice včetně Labské terasy a novostaveb Na Hroudách).

Fojtíkovcům se dařilo také v Habeši (o jeden hlas druzí), na Zálabí, ve vilové čtvrti v okolí hřbitova, v Zahrádkách a v místě zvaném Beverly Hills, v Jankovicích na sídlišti i ve staré vilové zástavbě, v západní a jižní části Drahelického sídliště, na Všechlapském vrchu a v okolí Žosky.

Nejhorší výsledek si Změna pro Nymburk odnáší 
z vilové čtvrti mezi nemocnicí a místním nádražím, vymezené dráhou a ulicemi Velké Valy, Boleslavská a Komenského, tedy okrsek 8. Zde se naopak 
z celého města nejvíce dařilo ODS, kde skončila na 2. místě, přičemž vítěznou stranou zde je ANO 2011.

Nováček v nymburské politice ANO 2011 dokázal získat největší počet hlasů také 
v okrsku 3 (od hlavního nádraží k Boleslavské), 6 (Zálabí, Komárno, Tyršák), 7 (vilová čtvrť mezi sídlištěm a Drahelicemi), zmiňovaném 8 a 14 (Všechlapský vrch, okolí Žosky a nadjezdu přes železnici).

Zapovězené území se pro ANO 2011 stala Habeš, kde za ním skončili už jen Komunisté.

KSČM patří v Nymburce 
k poražené straně, dokládá to 
i 8 okrsků, ve kterých skončila na posledním místě. Největší voličskou základnu mají Komunisté na obou sídlištích. Tam se dostali na 4. a 5. místo.

Ne poražená, ale dosti sražená a zaražená ČSSD naprosto propadla v Habeši (5. místo). Sociálním demokratům se příliš nedařilo na Zálabí, v Drahelicích a v okrscích mezi nádražími a centrem města 3, 4 a 8. Naopak suverénního výsledku dosáhl aspirant na starostu Tomáš Mach na obou sídlištích.

Nymburští demokraté zvítězili ve zmiňované Habeši 
a v podstatě posbírali slušné výsledky po celém městě s výjimkou okrsků 4, 7 a 11.

TOP 09 proplulo letošními volbami bez výraznějšího zájmu voličů, přestože se v některých částech dostalo i na 
3. pozici, celkově jim průměr pokazila poslední místa v jižní a východní části Drahelického sídliště.