„Zaměstnavatelé převážně z okresů Nymburk, Kolín, Praha východ a Mladá Boleslav nabídnou práci nezaměstnaným osobám, zájemcům o novou práci, o brigádu a také absolventům škol. Nabídka práce bude pestrá, zaměstnavatelé mají zájem o profese s technickou specializací,“ uvedla Vladislava Šizlingová.

Zájem je o řidiče autobusů a nákladních vozů, o pracovníky do výroby v technických oborech, skladníky, logistiky, IT specialisty, elektrotechniky, mechaniky, pracovníky ve zdravotnictví a sociálních službách, ve státních službách, v potravinářství, o stavební odborníky, o poštovní doručovatele a další. Uplatnění mohou najít nevyučení, s výučním listem, středoškolským vzděláním i vysokoškoláci.

Na akci se představí téměř 30 firem z celého regionu, které nabídnout více jak 150 volných pracovních míst. „Akce nabízí možnost pohovořit přímo s personalisty firem a domluvit se na konkrétních podmínkách a nabídce. Je také příležitostí pro ty, kteří chtějí porovnat nabídky a rozhodují se pro změnu zaměstnání. Najít práci mohou i rodiče vracející se po rodičovské dovolené a handicapované osoby,“ doplnila organizátorka akce.