Výtěžek ze vstupného by měl podle místostarostky Romany Fischerové pomoci zvýšit mobilitu jejich rodiny. „Vedle invalidního vozíku a dalších speciálních pomůcek bude Jakub potřebovat speciálně upravené vozidlo, které v rodině chybí. A právě na něj bychom rádi přispěli," uvedla místostarostka.

Tváří odpoledne plného skvělé muziky je Magda Malá, záštitu převzala už zmíněná místostarostka Romana Fischerová.  V několikahodinovém programu vystoupí hvězdy českého hudebního nebe, z nichž řada z nich vystupuje ve známých muzikálech.

Na pódiu lyského výstaviště se tak objeví například Bohuš Matuš, Magda Malá, Yveta Blanarovičová, Adam Mišík, Václav Noid Bárta, Reago, Klára Kolomazníková, DJ Vojta, DJ Marty, DJ Kontur, Martin Hejnák, František Konvalinka, Comedy & Beat a další. Program je zajištěn i pro děti. Součástí odpoledne bude soutěž tříčlenných týmů v tažení osobního automobilu.

Vstupenky je možné zakoupit v městské knihovně nebo přímo na místě před samotnou akcí. Ta začíná už odpoledne a organizátoři upozorňují, že vzhledem k seznamu vystupujících si každý přijde hudebně na své a pomůže dobré věci.

Jana Křížová