Kontrola městského kamerového systému si všimla podivného počínání kolem černého jaguáru u nymburského hlavního nádraží po desáté večer. Konkrétně strážníci zaregistrovali rychlou a nebezpečnou jízdu tímto autem v jednosměrné ulici. „Do příjezdu hlídky městské policie se za volantem vystřídali dva řidiči, přičemž strážníci u obou zjistili alkohol v dechu, a to 1,92 a 1,33 promile. Z důvodu podezření ze spáchání trestného činu byla na místo přivolána hlídka Policie ČR,“ uvedl vrchní strážník Martin Rajl.

Před kamenným mostem prasklo vedení plynu a na místě si pracovníci ohradili místo, které brzdí provoz. Od čtvrtka je na místě semafor, který pouští na most vozidla kyvadlově.
Vypuklo dopravní peklo. Řidičům v Nymburce komplikuje život prasklý plynovod

Tím však setkání opilých šoférů krásného vozu se strážníky tu noc ještě neskončilo. Po půlnoci se setkali znovu. „O necelé tři hodiny později zastavila hlídka městské policie v ulici Poděbradská znovu vozidlo Jaguar, které řídil opět jeden z opilých řidičů. Případ si převzala Policie ČR,“ doplnil Rajl. Oběma šoférům tak hrozí tučná pokuta a zřejmě i delší zákaz řízení.