Horké chvilky zažila žena za barem poděbradské herny u náměstí. V pondělí večer, těsně před půl devátou, přepadl bar muž s pistolí a odnesl si desítky tisíc korun.

Vše se odehrálo velice rychle. „Neznámý pachatel vstoupil do herny a požadoval po obsluze peníze. Pak vytáhl z kalhot blíže neurčenou pistoli, kterou vzal do obou rukou a namířil ji proti ženě. Pak ji udeřil do levé lícní kosti hlavy a požadoval neustále peníze,“ popsala začátek loupeže mluvčí nymburských policistů Zuzana Tuzarová. Žena zjistila, že nejde o žert a za pultem vzala černou kasírtašku. Muž požadoval celou finanční hotovost, takže mu pod hrozbou pistole peníze vydala. V té chvíli bylo v peněžence několik desítek tisíc korun. „Muž vzal kasírtašku a z herny odešel,“ doplnila Tuzarová.

Pachatel je muž kolem 25 až 30 let, přibližně 180 centimetrů vysoký. Odhadem váží osmdesát kilogramů. Na sobě měl černou mikinu se dvěma proužky, modré triko, modré rifle a mluvil česky.

Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže. jakékoliv informace, které by mohly napomoci k dopadení neznámého zločince, hlaste na telefonním čísle 974 878 500, 974 878 101 nebo na lince 158.