Ten měl být podle čtyřiapadesátiletého muže sražen autem na křižovatce. Podle oznámení sousedů však policie přijela na místo s tím, že muž labradora ubil sekerou.

Po provedené pitvě nyní policie podniká další kroky. „Na základě pitvy a zjištěných skutečností policie sdělila čtyřiapadesátiletému muži ze Všechlap podezření ze spáchání přečinu týrání zvířat. V případě prokázání mu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky,“ uvedla policejní mluvčí Zuzana Tuzarová.

Tolik aktuálně v případu labradorky Sáry. Podezřelý muž po události navštívil redakci.
„Nikdy bych psa nezabil. Nechal mi ho tu kamarád. Přejelo ho auto před domem na křižovatce, utekl asi plotem,“ tvrdí Jindřich Rejvold, který má už nějaké popotahovačky s úřady.

Muže již dříve navštívila Krajská veterinární stanice, dva psi běhali po vsi údajně v zuboženém stavu. „Pes se plazilk domu, před vraty jsem ho naložil na kolečko a odvezl na dvůr. Ptali se mě, proč jsem mu neposkytl první pomoc a nezavolal veterináře. Ten pes byl ale mrtvý,“ trvá na svém Rejvold.

Lidé hodně diskutovali pod původním článkem na internetu. „Takovejm darebákum vše projde, sebrali mu papíry a zas ho chytli bez nich. Jinej by šel už dávno bručet! Chudák pejsek, ten ožrala by zasloužil…,“ píše například Nina.