Objeven byl v sobotu. „Nalezen byl kolem třetí hodiny odpoledne oběšený v chatce. Přivolaný lékař konstatoval smrt a jako příčinu určil udušení z oběšení,“ řekla mluvčí nymburských policistů Petra Potočná.

Lékař také na místě vyloučil možnost cizího zavinění a nařídil zdravotní pitvu. Okolnosti a příčina sebevraždy zatím nejsou známé. Případem se dále zabývají nymburští kriminalisté. Podle dostupných informací muž nezanechal dopis na rozloučenou.

V posledních týdnech se bohužel sebevraždy na Nymbursku staly poměrně běžnou součástí práce policistů. Minulou neděli byl v Poděbradech nalezen na půdě oběšený osmnáctiletý mladík, který dopis na rozloučenou zanechal. Dva dny před tím, tedy v pátek, bylo objeveno tělo jedenadvacetiletého mladíka z Mladoboleslavska zhruba 500 metrů v lese pod Patřínem. Ležel v autě, kolem nějž byla spousta krvavých stop a v prvních chvílích nebylo jednoznačné, že se jedná o sebevraždu.

Až když na místo dorazil policejní technik a společně s lékařem záchranky tělo ohledali, nalezli na zápěstích obou rukou řezné rány, z kterých mladík zřejmě vykrvácel. Podřezal se řezákem na koberce.