Muž za volantem nadýchal hodně

Milovice – Zřejmě notnou dávku alkoholu musel vypít jednačtyřicetiletý řidič, kterého zastavila policejní hlídka v Milovicích v pátek po třetí odpoledne. Orientační dechová zkouška ukázala 2,96 promile alkoholu. Policisté mu na místě zakázali jízdu a odebrali řidičák.

Vandal řádil na kolonádě

Poděbrady – Objekty na lázeňské kolonádě v Poděbradech si vzal na mušku dosud neznámý vandal. Černou barvou na třech místech pomaloval bazén a dále různými nápisy a barvami popsal osm dřevěných sloupků na zastřešené pergole v centrálním parku. Policisté věc šetří jako trestný čin poškození cizí věci, škoda je 25 tisíc korun. 

Krajský soud v Praze zprostil obžaloby Pavla Šrytra (na snímku) a Jána Kaca, protože se podle něj neprokázalo, že skutek spáchali.
Za smrtící střelbu ze samopalu před dvěma desetiletími tresty nepadly

Řidiči vběhla do cesty srna

Zvěřínek – Celkovou škodu deset tisíc korun vyčíslil řidič Citroenu C4, kterému v sobotu 23. září ve tři čtvrtě na jedenáct vběhla do cesty srna. Právě se pohyboval se svým vozem mezi Nymburkem a Zvěřínkem. Zvíře vběhlo bezprostředně před auto z levého příkopu.

Otec neplatí na dceru, riskuje

Nymbursko – Zanedbání povinné výživy. Z tohoto činu je podezřelý otec dívky, který od dubna neplatí matce dítěte 2 tisíce měsíčně. Může skončit i ve vězení.

Poškodil čtyři auta najednou

Nymburk – Škrábance a skvrny černým sprejem. Tak vypadala čtyři auta v Mládežnické ulici, kde koncem víkendu řádil neznámý vandal. Způsobil škodu za 20 tisíc.

Starosta Kostelní Lhoty Tomáš Drobný se stříbrnou plaketou, kterou obec získala v soutěži Entente florale 2017 - Kvetoucí sídla Evropy.
Kostelní Lhota patří v Evropě k nejkrásnějším