V Pašince na Kolínsku a Podmokách na Nymbursku se volby opakovaly již podruhé. První jmenovaná obec se rovněž může pyšnit solidní volební účastí, volilo 62,41 procenta voličů. Nadpoloviční většinu v Pašince získalo uskupení SNK za rozvoj Pašinky se 60,16 procenty hlasů, díky čemuž získalo 4 ze 7 křesel v zastupitelstvu. Zbylá tři místa obsadilo sdružení Společně za lepší Pašinku.

V Podmokách dorazilo k volbám jen 29,45 voličů, kteří vybírali kandidáty z jediného uskupení „Společně pro Podmoky“. Úplně nejnižší účast ale měli ve Velkém Přítočnu na Kladensku, kde si cestu k urně našlo jen 17,6 procent voličů. I tam se vybírali pouze kandidáti z jedné listiny.

V Květnici u Prahy lidé vybírali hned ze tří kandidátek, volební účast byla 58,82 procenta. Vítězem se stalo uskupení Jedna Květnice, které získalo 62,42 procenta hlasů a pět mandátů. Sdružení Květnice vzkvétající a Budoucnost pro Květnici budou mít v sedmičlenném zastupitelstvu po jednom zástupci.

Nejvíce lidí mělo o volby zájem v Bratkovicích na Příbramsku, kde jich přišly téměř dvě třetiny. Vítězství si připsalo sdružení Společně pro obec, které získalo 65,59 procenta hlasů a pět křesel. Zbylé dva mandáty získalo sdružení Náš domov.

Volby se měly konat i ve Všesulově na Rakovnicku, tam však do požadovaného termínu nedali dohromady ani jednu kandidátku.