Reprezentační ples Středočeského kraje hostí Dům kultury Mladá Boleslav v Dukelské ulici v sobotu 3. března – přičemž tato akce slibuje zážitky nejen pro milovníky tance a hudby, ale také dobrého jídla a vína – a vůbec zábavy. Letošní ples je věnován stému výročí vniku samostatného Československa – a už dopředu je známo, že mnozí hosté se tomu budou snažit působit i své oblečení, odkazující na styl odívání lepší společnosti v éře první republiky. 

„Věřím, že se budeme společně bavit stejně dobře, jako tomu bylo v loňském roce v Benešově,“ připomněla v pondělí hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO). „Bohatý program k tomu rozhodně vybízí,“ odkázala na zastoupení hvězdných účinkujících. Slavnostním večerem budou provázet Miloš Pokorný a Roman Ondráček, tedy duo Těžkej Pokondr; návštěvníci se mohou těšit na autenticky prvorepublikové vystoupení Ondřeje Havelky & Melody Makers, dále se představí Peter Nagy, Martin Chodúr a Markéta Konvičková. 

Vstupenky v ceně 390 korun je možné zakoupit v síti Ticketportal nebo v pokladně Domu kultury Mladá Boleslav. Dům kultury bude v den konání středočeského plesu otevřen od 19 hodin.