První soutěž byla přejezd lávky na kole, následoval přejezd koupaliště v neckách. Další disciplína byl přejezd lávky na trakaři. Závodilo se ve dvojicích, členové posádky se museli v půlce trasy prohodit. Pokračovalo se v týmech přetahováním lanem. Vyhrál tým, který se déle udržel na lávce.

Kolem 17. hodiny se vyhlásily výsledky. První místo v jízdě na kole vyhrála Bára Váňová. Na neckách nejlépe plaval Karlos Janouch. Trakař spolu nejlépe převezli Paldy s Bonusem. Týmovou soutěž jako druzí obsadili Rampušáci a vyhráli Vidláci.

V 18 hodin vystoupila na pódiu kapela Maxíci, která první polovinu svého koncertu věnovala dětem. Zněly písničky jako například Krtek nebo Jede jede mašinka. Druhá část vystoupení byla určena i dospělým. Skupina se rozloučila směsí písniček.

V pauze mezi Maxíky a Jaksi taksi se konala mini soutěž pro děti, které dostaly za úkol zazpívat písničku nebo odříkat básničku.

Chvíli před osmou hodinou večer se na pódiu představila kapela Jaksi taksi. Ta zahrála písně jako například Všechno dobrý, Nebudu pít alkohol, Zachovejte paniku, Ruce spojeny, Optimista a mnoho dalších.

Na konci večera se na pódiu představila místní kapela Telegraf, která si k sobě pozvala několik hostů.

Co u vás rozhodne komunální volby? Zapojte se do velké ankety Deníku ZDE.