11. Bohemians Praha 1905 15 4 4 7 16:23 16

NEJNOVĚJŠÍ SPORTOVNÍ ZPRÁVY Z REGIONU

včera 20:40
-

Hosté srovnali a byl konec

Městec Králové /FOTOGALERIE/ – Na závěr sezony I.B třídy brali doma jen bod. Fotbalisté Městce Králové hráli po devadesáti minutách nerozhodně v souboji dvou nováčků s celkem Škvorce 2:2, pak nezvládli pokutové kopy a druhý bod si vzali hosté.

včera 19:00
-

Pátku stačil jen první poločas

Pátek /FOTOGALERIE/ – Chtěli se s podzimem rozloučit výhrou a to se jim povedlo. Fotbalisté Pátku porazili ve 13. kole krajské I.B třídy Sázavu.

včera 18:49
-

Zúročili půlroční nácvik akce

Uhlířské Janovice – Dvě branky stačily fotbalistům Sadské na vítězství na půdě Uhlířských Janovic v závěrečném zápase podzimu v krajské I.B třídě.

dnes 17:11
-

Uzavření velké kariéry se blíží! Skácel potvrdil konec

Příbram – Dlouho se o tom spekulovalo a nyní je to definitivní. Devětatřicetiletý obránce Rudolf Skácel po sezoně ukončí svou bohatou kariéru. Informaci potvrdil na stránkách 1. FK Příbram, v jehož barvách momentálně působí.

dnes 16:39
-

Zápas béček ukončila mela, v krajské lize prohráli oba lídři

Střední Čechy – Kontumace a nedohrané utkání zasáhly do historie desátého kola krajské soutěže hokejistů. Kladenská Hvězda se předem omluvila z utkání s kolínskou rezervou. Zápas béček mezi Benátkami a Černošicemi předčasně ukončila hromadná potyčka hráčů.

včera 18:37
-

Kamil Mareš dal hattrick za devět minut

Ostrá – Fotbalista Kamil Mareš to vzal na sebe a rozhodl poslední utkání podzimní části sezony. Dal čtyři branky a díky tomu jeho rezerva Ostré zvítězila v zápase krajské I.B třídy nad Starou Boleslaví. Marešovi se povedlo nastřílet hattrick za devět minut.

včera 18:12
-

Kozel nasměroval tým k výhře

Vrdy – Především díky hattricku Tomáše Kozla brali u soupeře všechny body. Fotbalisté Sokolče zakončili podzimní část krajské I.B třídy vítězstvím na trávníku Vrd. Hosté přezimují na druhé příčce tabulky.