Adéla Elbel je stand-up komička a moderátorka, kterou neformoval Marek Eben, ale spíš Slávek Boura. „Kromě této skvělé bavičky se příchozí mohou těšit na tváře, které už znají. Vystoupí například Jiří Jakima, Tigran Hovalkymian, či Vojtěch Záveský alias Vojtaano. Každá show je unikátní a nebude se přesně stejně nikdy opakovat,“ láká Zuzana Dřízhalová z nymburského kina Sokol.

Tradice HateFree Stage sahá hluboko do minulosti. První byla uspořádána už před osmi lety v Brně, nyní se akce po delší pauze obnovila a od listopadu odstartovalo turné po celé České republice. Spolupořadatelem akcí v daných městech jsou partnerské HateFree Zóny, tedy místa otevřená a přátelská všem.

Koncert Kamila Střihavky je jedním z těch, který odkládala koronavirová pandemie. Ve středu se však fanoušci muzikálového Ježíše, někdejšího lídra metalového Motorbandu nebo nezaměnitelného hlasu z hitovky Země vzdálená, dočkali.
PODÍVEJTE SE: Kamil Střihavka zahrál v Nymburce s kapelou, ale akusticky

Jsou to prostory, které chtějí dát svým návštěvníkům najevo, že se v jejich prostředí nemusí bát žádných nenávistných útoků ze strany zaměstnanců ani hostů. Deklarují, že je u nich vítán každý bez ohledu na příslušnost k etnické, náboženské, sexuální, subkulturní nebo jiné sociální skupině.