Martina Karkošová. Půvabná a sympatická slečna, která pochází z Velimi, tedy obce na pomezí Nymburska a Kolínska.

Nyní má šanci uspět v jedné z nejprestižnějších celostátních soutěží krásy, v České Miss. „Účast ve finále změní život každé z nás, bez ohledu na to, jak uspěje. Přece jen to je pro nás velká životní zkušenost a krásné vzpomínky na celý život. Všichni přátelé 
a rodina mi fandí a drží palce," zmínila v nedávném rozhovoru pro Deník.

O uplynulém víkendu natáčela v Kolíně svůj medailonek, který uvidí diváci právě v rámci finále soutěže Česká Miss. Svoji odvahu dokázala při akrobatickém letu na kluzáku za asistence kamer. „Nutno podotknout, že to pro tuto adrenalinovou krásku nebyl úplně nový zážitek. Nejen let na kluzáku, ale i tandemový seskok, který se nyní bohužel kvůli nepřízni počasí nekonal, už v Kolíně vyzkoušela díky účasti v soutěži Miss Polabí, kde si před několika lety vybojovala titul 1. vicemiss," připomíná Iveta Hodečková z agentury HI, která stála u jejích prvních modelingových kroků.

Martina se představila také při večerní ohnivé show na kolínském náměstí. Zatímco teplota se pohybovala kolem nuly, velmi spoře oděná Martina předvedla svá kouzla 
s plameny.

Poprvé jsme o Martině Karkošové psali už v roce 2008. Tehdy šestnáctiletá studentka a upřímná dívka si získala sympatie nejen poroty finále Miss Polabí, ale také čtenářů Nymburského deníku a získala také titul Miss Press 2008.

O dva roky později si ji jako svoji tvář vybrali zástupci nymburského pivovaru. Martina na nabídku reprezentovat Postřižinské pivo na Dočesné v Žatci tehdy kývla a nelitovala. V říjnu 2010 si tak přivezla další šerpu, tentokrát jako vicemiss Zlatého moku, kde uspěla v konkurenci jedenácti pivovarů a krásek z celé republiky.

Nyní se soustředí zatím na své největší klání, do kterého ji přihlásila starší sestra Michaela. Martina Karkošová bude mít ve finále číslo 10 a my její kroky ještě před samotným finále budeme sledovat a pokusíme se v nejbližších dnech nabídnout rozhovor s nyní třiadvacetiletou slečnou.