Oblíbená anketa Nymburský Otík (první ročník nesl název Muzikant Nymburska) vstoupila směle do své páté sezony. Nyní můžete nominovat své oblíbence do jednotlivých kategorií. Máte na to čas ještě do neděle 15. prosince.

To je nyní nejdůležitější. Nominujte své favority! Pokud tak neuděláte, v seznamech pro hlasování se neobjeví. Je to jen na vás.

V pondělí 16. prosince pak vypukne oficiální hlasování 
v novinách i na webu. Každý den najdete na stránkách Nymburského deníku hlasovací kupon, na webu pak hlasujete každou hodinu.

Letos jsme vyhlásili již známé a prověřené kategorie. Jsou to: Zpěvák, Zpěvačka, Skupina, Hudebník a Počin roku 2013. K tomu samozřejmě přidáváme Hudební osobnost 
a několik ocenění nazvané Síň slávy.

„Do všech základních kategorií můžete nominovat své oblíbence. Hudební osobnost 
a Síň slávy vyhlašuje redakce. I za tipy do Síně slávy však budeme rádi," uvedla šéfredaktorka Nymburského deníku Milena Jínová.

Své nominace posílejte na: lukas.trejbal@denik.cz nebo jako SMS na 724 130 483.

V jednání na vyhlašovací večer Nymburského Otíka, který se uskuteční v únoru 2014 na Malé scéně Hálkova městského divadla, je také nymburská rocková legenda 80. let minulého století, skupina Rotor.

A koho jste již nominovali? V kategorii Zpěvák to jsou například Alfons Llupi, Ondřej Marek či Vladimír Lou Kohout Horký. Mezi zpěvačkami se objevily dvě Lucie, a to Procházková a Třešňáková.

Do kategorie Skupina jste poslali třeba Erupci, Roxor, Flat Fly, Flexiband, Dargi´s nebo Acoustic Gang.

Mezi hudebníky jsou Tomáš Sýkora, Lukáš Sommer, Vít Beneš či Dan Reissaus. Jako Počin roku se vám jeví například koncert Erupce a také samotná anketa.