Hálkovo městské divadlo připravuje na čtvrtek 4. února hru Alana Ayckbourna Aby bylo jasno, které uvádí Fanny agentura. V hlavních rolích diváci uvidí Jana Rosáka, Danu Homolovou, Veroniku Novou a Otto Kalluse.

Mladý pár Ginny a Greg se nezávisle na sobě sejdou v domě starších manželů Sheily a Filipa. Ginny tam jede, aby uskutečnila svůj vztah s Filipem, jejím bývalým šéfem a Greg proto, aby poznal Filipa a Sheilu, o kterých si myslí, že jsou to Ginnyni rodiče. Kdyby Sheila tolik neprovokovala, kdyby si Ginny nepsala adresu milence na krabičku cigaret, kdyby Greg nenašel pod postelí ty pantofle a kdyby Filip našel svou motyku, všechno by bylo fajn. Takhle ale všichni čtyři zažijí horké letní odpoledne, na které jen tak nezapomenou. Díky tomu vzniká zápletka, která je zárukou jiskrné zábavy.

Představení je naplánováno od 19.30 hodin.

Hálkovo městské divadlo upozorňuje své příznivce, že představení Jamese Goldmana Lev v zimě, které bylo na programu 12. února, je zrušeno. Ti diváci, kteří už mají zakoupené vstupenky, dostanou peníze zpět, pokud se s nimi zastaví v pokladně Hálkova divadla.