STŘEDOČESKÝ OTÍK 2010

Zpěvačka roku
- hlasujte
ZDE.

Zpěvák roku
- hlasujte
ZDE.

Kapela roku
- hlasujte
ZDE.


Posloucháme je v rádiu, slyšíme o nich na každém rohu, občas je potkáme, občas jim tleskáme. A nyní máme možnost je ještě podpořit.

Hudba je neodmyslitelnou součástí našeho života. A kolem nás jsou desítky muzikantů, zpěváků. Nymburský deník prostřednictvím vás, čtenářů ze všech koutů Nymburska, našel nejoblíbenější muzikanty okresu Nymburk za rok 2010. Ti nejlepší v kategoriích Zpěvák, Zpěvačka a Kapela se stali držiteli ocenění, které jsme nazvali Nymburský Otík.

Nejúspěšnější byli: zpěváci Vít Beneš, Milan Děda Mikuškovic, Jan Vávra, zpěvačky Nikola Dušková, Andrea Holá, Lucie Procházková a kapely JePla, TOMK a TOX.

Interpreti vyhráli na základě vašeho hlasování, na základě vaší přízně.

A protože každá anketa má mít pro porovnávání také pokračování, přichází krajský Středočeský Otík.

Do hlasování jsme zařadili vždy tři nejlepší interprety z každého okresu ve středních Čechách. O tom, kdo má nejvíce fanoušků, rozhodnete opět vy, čtenáři a návštěvníci webu www.nymbursky.denik.cz.

Hlasovat můžete od dnešního dne po celý jeden měsíc až do 29. dubna. Po tu dobu bude v Nymburském deníku vycházet anketní kupon.

Vaším úkolem je kupon vystřihnout a zaškrtnout vždy pět oblíbených interpretů v každé kategorii. Pokud zaškrtnete jiný počet interpretů, váš hlas nebude platný. Na webu můžete hlasovat pro svého interpreta vždy každou hodinu.

Celkové pořadí v každé kategorii se určí součtem pořadí hlasování v Deníku a na webu. Pro příklad uvádíme: skupina XY získá nejvíce hlasů v Deníku a získává tak 1 bod. Na webu však fanoušci skupině dali tolik hlasů, že skončila na 5. místě a získala tak 5 bodů. Celkově má skupina XY 6 bodů. Pokud jiná skupina získá součet umístění nižší, bude v celkovém hodnocení před skupinou XY na lepším umístění. Při rovnosti bodů rozhoduje o pořadí počet odevzdaných kuponů. Každý váš hlas je důležitý.

A teď už, milí čtenáři, je to jen a jen na vás…

Už podruhé hledáme nejoblíbenější hudebníky ve středních Čechách. Anketa, kterou jsme nazvali Otík, je tady.

Buďte patrioty, hlasujte pro ty své nejúspěšnější, kteří vám během roku dělají radost – zpěváky Nymburska Víta Beneše,Milana DěduMikuškovice, Jana Vávru, nejúspěšnější zpěvačky Nymburska Nikolu Duškovou, Andreu Holou, Lucii Procházkovou a nejúspěšnější kapely Nymburska JePla, TOMK a TOX.