Přesto drsnější výrazy nejsou samoúčelné a pod zdánlivě banálním příběhem z jedné britské hospody a party fotbalových primitivů se vynořují na povrch i mnohem zásadnější témata, která svérázným způsobem v závěru formuluje Bůh v podání Ivana Trojana. Diváci se tak často nejen od plic zasmáli ostřejším vtípkům, ale chvílemi je z konání postav na jevišti muselo i mrazit.

Představení je inspirováno povídkami z knihy Acid House známého spisovatele Irvina Welshe. V téměř tříhodinové hře excelovali Miroslav Krobot, Matěj Hádek, Jana Holcová, Klára Melíšková, Lenka Krobotová, Martin Myšička nebo už zmíněný Ivan Trojan. Ten v roce 2012, odkdy Dejvické divadlo představení hraje, za roli poněkud pokáleného Boha získal cenu Alfréda Radoka a byl nominován na cenu Thálie. Ucpanej systém získal cenu Alfréda Radoka za nejlepší inscenaci roku 2012.

O tom, že se jedná skutečně o mimořádné představení, se přesvědčili i nymburští diváci, kteří po konci hry zahrnuli herce nekončícím potleskem dokonce i ve stoje.