Pro příchozí a hlavně pro děti bude v úterý 30. dubna připraven program od 17 hodin. To se chystá Suprčupr čarodějnické mejdlo, tedy program pro děti plný písniček, her a soutěží. Od 18 hodin začne pohádka O Sněhurce. A ještě před zapálením tradiční vatry dojde na taneční vystoupení místní skupiny s názvem Čarodějnický rej s Easy Dance.

To už by pomalu měla temnota převzít svoji moc a za kouzelné atmosféry bude zapálen oheň. S tím se počítá kolem půl osmé. K dispozici budou buřty na opečení.

Oproti předchozím létům ale nebude magický oheň hlavním vyvrcholením večera. Od 20.30 by měla být připravena světelná dronová show jako náhrada za zrušené novoroční představení. Jak působivá je to podívaná, vědí ti, kdo si ji nenechali ujít loni na Nový rok, kdy nad řekou vznikaly zajímavé světelné obrazce a 120 strojů vytvářelo na obloze 3D balet ve výšce až 120 metrů. „Hudební doprovod dotvoří úžasnou světelnou expozici, která rozjasní noční oblohu. V případě nepříznivého počasí se akce ruší,“ doplnili pořadatelé.

Přivítání nového roku se světelnými drony a Beatles Nymburk:

Fotogalerie: Přivítání nového roku se světelnými drony a Beatles Nymburk

Program Hasičských čarodějnic na Špičce

17.00 Suprčupr čarodějnické mejdlo
18.00 Pohádka O Sněhurce
18.50 Čarodějnický rej s Easy Dance
19.30 Pálení čarodějnic
20.30 Světelná dronová show